GALVANICKÁ ŽEHLIČKA Zobrazit v plné velikosti

GALVANICKÁ ŽEHLIČKA

ULTRAZVUKOVÁ ŽEHLIČKA  pro LIFTING PLETI se světelnou terapií a ultrazvukem (4 druhy světla)

Více informací

Dostupnost: Skladem

1 290,00 Kč

Základní popis a funkce

  • Redukuje a odstraňuje vrásky již po prvním použití
  • Vyčistí pleť do hloubKy , vhodný pro lifting obličeje i těla – aplikátor o průměru 3 cm
  • Stimuluje kolagenová vlákna
  • Odstraňuje melanin a pigmentaci
  • Odstraňuje akné a jizvy po akne
  • Až 4x zvyšuje absorpci účinných látek 
  • Novinka 2013 v USA

 

TIP:

10 minut pro krásu – kosmetický přístroj 5 v 1 pro domácí použití – nejúčinnější liftingová terapie nové generace. Omládněte, zvyšte účinnost kosmetických přípravků, projasněte pleť a vyhlaďte vrásky

Popis výrobku

S unikátní technologií uvolňování iontů, žehlička na obličej zajistí lepší aplikování vašich krémů do buněk pokožky. Buňky jsou schopny plně absorbovat výživu z krémů kombinací pozitivních iontů, negativních iontů a infračerveného vyhřívání. Vede to ke zlepšení mikrocirkulace, urychlení metabolismu, což vede k rychlejší obnově aktivity buněk, odbourávání a prevenci vrásek. Pokožka bude opět pružná a navrátí se jí mladistvý vzhled.

Žehlička na plet ION Beauty působí různými způsoby velmi pozitivně na pleť. Svými jemnými impulsy ji masíruje, čímž stimuluje a povzbuzuje k lepšímu metabolismu až samotné buňky uvnitř epidermis.

Dokážete pleť vyčistit do hloubky, uvolnit v ní zanesené póry a také je i stáhnout, zpevnit pleť a tím redukovat vrásky a pigmentové skvrny.

Doporučení k maximálnímu účinku:

  1. Odstraňte make up vhodnými odličovacími prostředky, osušte
  2. Připravte si sérum, masku nebo krém, naneste na pleť a pohyby směrem od středu zapracovávejte pod kůži. Postupujte vždy od čela směrem k bradě (ve směru lymfatických cest a svalových skupin). Vždy pohyb opakujte 3x.Díky této kombinaci se živiny z krému dostanou hluboko do pokožky, usnadní tak pleti nejen absorpci živin, ale i vody, čímž se zlepší cirkulace ve vlásečnicích a také zrychlí celý metabolismus pokožky, vyloučí se toxiny. Správná hydratace je prevencí proti stárnutí buňkám pleti.

 

Proč používat žehličku na pleť ION BEAUTY?

Negativní ionty čistí póry do hloubky.

Zablokované póry jsou hlavní příčinou rozšiřování "černých teček", zdrsnění a ztmavnutí pokožky, protože zabraňují průniku živin do kožních buněk. A proto prvním kroků při péči o pleť je čištění. Mnoho čisticích produktů dokáží vyčistit pleť jen na povrchu a vnitřek pórů tak zůstává zanesené. Negativní ionty, které vyzařuje ION Beauty dokáží jemně proniknout do hloubky a uvolnit tak póry.

Pozitivní ionty donutí proniknout živiny až do buněk

Asimilačním funkce unavené pokožky a stárnoucích buněk je hlavní příčinou redukování základních složek pokožky. Produkty určené pro vyživování pleti působí jen na jejím povrchu a nejsou schopny proniknout až do buněk dermis, což znamená, že pokožka je podvyživená. Pozitivní ionty dokáží živinám proniknout do hloubky pokožky, kde povzbudí samotné buňky k přijetí vody a živin. Aktivují se tak bělící faktory, které nejen odstraní pigmentové skvrny, ale tím, že vstupují přímo až do buňky, rozjasní celou pleť.

Vibrační masáž pleti

Jemné vibrace produkované slabým elektrickým proudem masírují pleť, stimulují akupresurní body, stahují póry, zpevňují mezibuněčné prostory, čímž zvyšují elasticitu pokožky, zpomalují její stárnutí a vytváření vrásek.

Doporučení:

Při každém použití kosmetických přípravků – masek, krémů, sér, ale I čistících emulzí použijte ION Beauty. Ionoforézou a světelnou terapií budou účinné látky absorbovány hluboko do epidermisu a jejich účinnost se několikanásobně zvýší. Nikdy se nezapomeňte před použitím odlíčit.

Facebook