LASER COMB – terapie pro růst a hustotu Vašich vlasů Zobrazit v plné velikosti

LASER COMB – terapie pro růst a hustotu Vašich vlasů

Laserový hřeben stimuluje růst nových vlasů a zlepšuje kvalitu vlasů – laserová terapie pro Vaše vlasy

 

 

 

Více informací

Dostupnost: Skladem

597,00 Kč

Sleva!

-70%

1 990,00 Kč

Laserový hřeben – stimuluje růst nových vlasů a zlepšuje kvalitu vlasů - laserová fototerapie pro Vaše vlasy.

Pokud si děláte starosti o Vaše vlasy, které slábnou, řídnou a začínají ve zvýšené míře vypadávat, potřebujete laserový hřeben. Laserový hřeben efektivně zastaví vypadávání a napomůže opětovnému růstu vlasů.

TIP

Husté vlasy s vysokofrekvenčním laserových zářením

JAK laserový hřeben funguje

Laserový hřeben využívá  stimulační energii na energizaci oslabených folikulů (hlavní faktor vypadávání vlasů). Zvyšuje vaskularizaci (tvorbu cévního systému a jeho funkci) a buněčný metabolismus. Laserová energie zvyšuje průtok a cirkulaci krve. Tento nárůst mikrocirkulace je podstatný pro udržení výživy vlasových folikulů. Vlasový váček získává lepší stavební komponenty pro růst vlasů, ozdravuje a začíná produkovat zdravé vlasy. Hřeben je prevencí před vypadáváním vlasů.

Laerový hřeben je celosvětově rozšířená terapie na revitalizaci řídnoucích a stenčujících se vlasů. Získají hrubší, bohatší a zdravější vzhled. Podobně jako procesy fotosyntézy, naše vlasy potřebují světlo. Světlo laserového hřebene stimuluje vlasové folikuly a přináší nárůst hustoty, rychlosti růstu a normalizuje pokožku hlavy. Je to velmi efektivní produkt pokud se používá správně.

DOPORUČENÍ

  • Doporučuje se používat 5-10 min. v jedné aplikaci, 3-5x týdně.
  • Pohybujte laserovým hřebenem velmi pomalu. Podržte ho na jednom místě asi 5 sekund a posuňte na další místo. Laserový hřeben by se měl pohybovat od čela dozadu a zpět zdola nahoru. POKUD ním pohybujete příliš rychle, snižuje se efekt ošetření.
  • Udělejte několik kompletních přechodů po celé hlavě. U dlouhých vlasů používejte i obvyklý hřeben a odsouvejte vlasy z cesty laserového hřebene.
  • Doporučuje se pravidelnost používání podobně jako u mytí zubů.
  • Přerušení užívání způsobí, že vlasy se postupně vrátí zpět do výchozího stavu. Nepřerušujte používání na příliš dlouhou dobu. Pokud již dosáhnete zlepšení tak ho udržujte.


Slevy

» Všechny slevy

Facebook