MINIGALVANICKÁ ŽEHLIČKA 2v1 Zobrazit v plné velikosti

MINIGALVANICKÁ ŽEHLIČKA 2v1

Dokonalá na cesty. Vyhlazuje vrásky, zvyšuje vstřebání účinných látek - sér, krémů a masek.

Více informací

Dostupnost: Skladem

750,00 Kč

Základní popis a funkce

  • 4x zvýší absorpci sér, krémů a masek,
  • galvanickým proudem vyhladí vrásky,
  • vyčistí pleť do hloubky
  • zanechává zdravou a transparentní pleť
  • nejpopulárnější přístroj posledních 30 let v USA
  • 10 minut 3 x týdně
  • CE certifikát a český návod

Použití na 1 tužkovou baterii- můžete nosit kdykoli u sebe, velikost 132x27x27 mm. Balené v dárkové krabičce.

TIP:

dokonalá pleť do kosmetické taštičky – používejte doma, na dovolené i v práci – NA BATERII

Popis

S unikátní technologií uvolňování iontů, žehlička na obličej zajistí lepší aplikování vašich krémů do buněk pokožky. Buňky jsou schopny plně absorbovat výživu z krémů kombinací pozitivních iontů, negativních iontů a infračerveného vyhřívání. Vede to ke zlepšení mikrocirkulace, urychlení metabolismu, což vede k rychlejší obnově aktivity buněk, odbourávání a prevenci vrásek. Pokožka bude opět pružná a navrátí se jí mladistvý vzhled.

Žehlička na plet ION Beauty působí různými způsoby velmi pozitivně na pleť. Svými jemnými impulsy ji masíruje, čímž stimuluje a povzbuzuje k lepšímu metabolismu až samotné buňky uvnitř epidermis.
Dokážete pleť vyčistit do hloubky, uvolnit v ní zanesené póry a také je i stáhnout, zpevnit pleť a tím redukovat vrásky a pigmentové skvrny.

 Doporučení k maximálnímu účinku:

  1. Odstraňte make up vhodnými odličovacími prostředky, osušte
  2. Připravte si sérum, masku nebo krém, naneste na pleť a pohyby směrem od středu zapracovávejte pod kůži. Postupujte vždy od čela směrem k bradě (ve směru lymfatických cest a svalových skupin). Vždy pohyb opakujte 3x.Díky této kombinaci se živiny z krému dostanou hluboko do pokožky, usnadní tak pleti nejen absorpci živin, ale i vody, čímž se zlepší cirkulace ve vlásečnicích a také zrychlí celý metabolismus pokožky, vyloučí se toxiny. Správná hydratace je prevencí proti stárnutí buňkám pleti.

 

Proč používat žehličku na pleť ION BEAUTY?

Negativní ionty čistí póry do hloubky.

Zablokované  póry jsou hlavní příčinou rozšiřování "černých teček", zdrsnění a ztmavnutí pokožky, protože zabraňují průniku živin do kožních buněk. A proto prvním kroků při péči o pleť je čištění. Mnoho čisticích produktů dokáží vyčistit pleť jen na povrchu a vnitřek pórů tak zůstává zanesené. Negativní ionty, které vyzařuje ION Beauty dokáží jemně proniknout do hloubky a uvolnit tak póry.

Pozitivní ionty donutí proniknout živiny až do buněk

Asimilačním funkce unavené pokožky a stárnoucích buněk je hlavní příčinou redukování základních složek pokožky. Produkty určené pro vyživování pleti působí jen na jejím povrchu a nejsou schopny proniknout až do buněk dermis, což znamená, že pokožka je podvyživená. Pozitivní ionty dokáží živinám proniknout do hloubky pokožky, kde povzbudí samotné buňky k přijetí vody a živin. Aktivují se tak bělící faktory, které nejen odstraní pigmentové skvrny, ale tím, že vstupují přímo až do buňky, rozjasní celou pleť.

Vibrační masáž pleti

Jemné vibrace produkované slabým elektrickým proudem masírují pleť, stimulují akupresurní body, stahují póry, zpevňují mezibuněčné prostory, čímž zvyšují elasticitu pokožky, zpomalují její stárnutí a vytváření vrásek.

Facebook